Nutramino Silver whey

Nutramino Silver whey

Výrobca:Nutramino
Kategória:Proteín
Dostupnosť:Skladom

Voliteľné

* Gramáž :

* Príchuť :

Množstvo:     - alebo -   Pridať k obľúbeným Pridať na porovnanie

Nutramino Silver whey

INN Supplements 100% Silver whey 2000g obsahuje vysoké percento srvátkovej bielkoviny vo forme koncentrátu a izolátu. Navyše obsahuje veľmi málo sacharidov a tukov. Zloženie tohto produktu je veľmi jednoduché, pretože neobsahuje prísady pre umento zvýšenie obsahu bielkovín. Zmes srvátkového proteínového izolátu a koncentrátu obsahuje vysoké percento rozvetvených aminokyselín BCAA ( L-valín, L-eucín a L-izoleucín ) a ďalších esenciálnych aminokyselín.

Strieborné srvátkové proteíny obsahujú vysoké percento bielkovín , čo je vhodné pre všetkých športovcov a fyzicky aktívnych ľudí.  Produkt poskytuje dostatok bielkovín potrebných na regeneráciu a regeneráciu tkanív.  Namáhavý a intenzívny tréning spôsobuje mnoho mikro poškodení priečne pruhovaného svalu na obnovenie, ktoré telo potrebuje esenciálne aminokyseliny.  INN Supplements 100% Silver whey 2000g poskytuje veľké množstvo týchto aminokyselín v každej dávke vo forme ľahko stráviteľných bielkovín.  Proteín je vhodný pre každého, kto pravidelne a intenzívne športuje a potrebuje dodatočný príjem bielkovín k svojej vyváženej dennej strave.

 

       Hlavné vlastnosti INN 100% Silver srvátky:
  • zmes koncentrátu a srvátkového izolátu
  • vysoký obsah bielkovín
  • vynikajúce miešanie
  • vyrobené v EÚ
  • 11 rôznych príchutí

 

 

UPOZORNENIE:

Nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy.  Nie je určený na liečbu, prevenciu alebo diagnostiku ochorení.  Výrobok skladujte na suchom a chladnom mieste.  Nevystavujte vlhku a priamemu slnečnému žiareniu.  Vyrobené v závode, ktorý tiež spracováva: mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, arašidy a orechy. Obsahuje fenylalanín.