Reflex 100% whey high protein

Reflex 100% whey high protein

Kategória:Proteín
Dostupnosť:Vypredané

Voliteľné

* Gramáž :

* Príchuť :

Množstvo:     - alebo -   Pridať k obľúbeným Pridať na porovnanie

100% WHEY 100% proteínu z nedenaturovanej srvátky 70% proteínu a cez 5g BCAA na dávku. BCAA v pomere 2: 1: 1 (L-Leucín, L-Isoulecin, L-valín)

Protein zo srvátky z európskych chovov. 100% Whey je kompletne získaný z nedenaturovanej srvátky najlepšej kvality, nie je v ňom žiadny pridaný cukor, umelo pridané aminokyseliny ani sójový proteín. Obsahuje cez 5g vetvených aminokyselín na 35g dávku - vetvené aminokyseliny čiže BCAA sú v suplementácii úplne zásadné, tu navyše vyvážené v pomere 2: 1: 1 Leucín, Izoleucín a Valín, ktorý je zďaleka najefektívnejší.

Proteín je získavaný počas výroby syra z čerstvého mlieka. Celý proces podlieha reguláciám EÚ a mlieko samozrejme pochádza od kráv, ktorým nie sú do tela vpravované zakázané antibiotiká ani rastové hormóny.

 Ideálny proteín pre mužov i ženy, ktorí sa pravidelne venujú fyzickej aktivite, či už ide o posilňovňu, rôzne športy, jogu alebo pilates. Pri dnešnom hektickom životnom štýle je najmä pre často trénujúcich jedincov ťažké udržať si v strave dostatočný príjem bielkovín, pri tom práve oni zvýšený príjem najviac potrebujú. 100% Whey sa ponúka ako ideálny základ pre každého, kto chce mať v strave vyrovnaný príjem proteínov a kto je orientovaný na získanie kvalitnej svalovej hmoty a svalovú regeneráciu.

Hlavnou ingredienciou je srvátkový koncentrát s vysokou biologickou využiteľnosťou, ktorý je získavaný separáciou srvátky z mlieka pri výrobe syra. V priebehu tohto procesu so mlieko spracováva na tvaroh a srvátku, ktorá je následne ošetrená tak, až je dosiahnutá najčistejšia a najrýdzejša forma pre použitie v proteínu. 

Priemerné nutričné hodnoty:              na 100 g                           na 35 g

Energetická hodnota                      1663 kJ / 393 kcal            582 kJ / 138 kcal

Z toho nasýtené mastné kyseliny    3,6 g                                1,3 g 

sacharidy                                         15 g                                 5,3 g

Z toho cukry                                     9,2 g                                3,2 g

bielkoviny                                         70 g                                 25 g

soľ                                                     0,45 g                            0,16 g

Bacillus coagulans (Lactospore ® ) 300 000 000 spór            105 000 000 spór  

 Dávkovanie: 1 dávka zodpovedá 35 g. Balenie obsahuje 57 dávok.

Aminokyselinové spektrum v mg na 100 g proteínu: esenciálne aminokyseliny

Podmienené esenciálne aminokyseliny neesenciálne aminokyseliny histidín 1899 arginín 2684 alanín 4811 leucín 10397 cystín 2355 kyselina asparágová 10635 isoleucín 5731 kyselina glutámová 17129 glycín 1991 valín 5581 prolín 5660 serín 5489 lyzín 9029 tyrozín 3012     metionín 1784         fenylalanín 3205         treonín 7216         tryptofán 1392       
Zloženie: Čokoláda: srvátkový proteínový koncentrát (93%) (ultra-filtrovaný srvátkový proteínový koncentrát, emulgátor sójový lecitín), kakaový prášok, aróma, zahusťovadlo karboxymetyl celulóza, sladidlo sukralóza, kultúra Bacillus coagulans (Lactospore ® ), Sladidlo steviol glykozidy. Arašidové maslo: Srvátkový proteínový koncentrát (95%), kakaový prášok (5%) (len príchuť chocolate perfection), emulgátor sójový lecitín, arómy, farbivo betanín (len príchuť strawberries & cream), zahusťovadlo karboxymetyl celulóza, sladidlo sukralóza, farbivo beta karotén (len príchuť vanilla ice cream), kultúra Bacillus coagulans (Lactospore®), sladidlo steviol glykozidy. vanilka: srvátkový proteínový koncentrát (97%) (ultra-filtrovaný srvátkový proteínový koncentrát, emulgátor sójový lecitín), aróma, zahusťovadlo karboxymetyl celulóza, farbivo karotény, sladidlo sukralóza, kultúra Bacillus coagulans (Lactospore ® ), Sladidlo steviol glykozidy. jahoda: srvátkový proteínový koncentrát (97%) (ultra-filtrovaný srvátkový proteínový koncentrát, emulgátor sójový lecitín), arómy, farbivo betanín, zahusťovadlo karboxymetyl celulóza, sladidlo sukralóza, kultúra Bacillus coagulans (Lactospore ® ), Sladidlo steviol glykozidy.
Upozornenie: Nenahrádza pestrú stravu. Konzumujte maximálne 3 dávky denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu, chlade, mimo dosahu slnečného žiarenia. Po otvorení a použití vždy pevne zaskrutkujte viečko. Spotrebujte do troch mesiacov po otvorení alebo do dátumu spotreby. Môže obsahovať stopy vajec a lepku. Suroviny môžu pochádzať z krajín mimo VB.