MP Combat powder

MP Combat powder

Výrobca:MusclePharm
Kategória:Protein
Dostupnosť:Skladom
Cena: 45.00€ Bez DPH: 37.50€

Voliteľné

* Gramáž :

* Príchuť :

Množstvo:     - alebo -   Pridať k obľúbeným Pridať na porovnanie

Protein Combat Powder je viaczložkový proteín s predĺženou dobou vstrebateľnosti až na 8 hodín, a to vďaka obsahu rýchlo, stredne a pomaly vstrebateľných bielkovín. Navyše, obsahuje tráviace enzýmy pre zlepšené trávenie bielkovín a ich využitie. Ak chcete maximalizovať rast svalov a zabezpečiť riadne využitie bielkovín, Combat je tá správna voľba. Obsahuje zmes bielkovín, ktoré majú rôzny interval uvolňovania, BCAA a glutamín na zintenzívnenie regenerácie, a tiež retencie dusíka, ako aj tráviacu zmes, ktorá zabezpečuje skutočné využitie živín. Navyše je ľahko rozpustný a chutí skvele. Obsahuje srvátkový proteínový izolát, čiastočne hydrolyzovaný srvátkový proteín, micelárny kazeín, srvtkový proteínový koncentrát, vaječný bielok a zmes tráviacich enzýmov.

Proteín Combat a jeho účinné zložky:

Srvátkový proteínový izolát (WPI) predstavuje najhodnotnejší zdroj bielkovín, ktorý sa rýchlo trávi a vstrebáva. Čiastočne hydrolyzovaný srvátkový proteín je členený na peptidy, ktoré sa trávia bleskovou rýchlosťou, a svaly sú tak rýchlejšie nasýtené aminokyselinami.

Srvátkový proteínový koncentrát (WPC) je zdroj bielkovín najbližší jedlu s množstvom frakcií. Vaječný albumín, vysoko biologicky hodnotný zdroj proteínov, s vysokým obsahom BCAA a arginínu, čo zásadne ovplyvňuje hladiny hormónov v organizme. Zložka tráviaceho enzýmu zabezpečuje dokonalé trávenie a vstrebávanie bielkovín. Pridané BCAA a glutamín zabezpečujú regeneráciu a budovanie čistého svalového tkaniva. Dávka leucínu výrazne podporuje syntézu bielkovín a rast svalovej hmoty. L-glutamín napomáha regenerácii tkaniva a významne ovplyvňuje správnu činnosť imunitného systému, najmä v období zvýšenej telesnej a duševnej záťaži.

Čiastočne hydrolyzovaný srvátkový proteín je bielkovina, ktorá je rozštiepená na rýchlo vstrebateľné peptidy; vzniká tak najrýchlejšie vstrebateľná forma srvátkového proteínu zaručujúce okamžitý prísun aminokyselín k budovaniu svalovej hmoty.

 

Micelárny kazeín, kazeínové micely majú nenahraditeľné antikatabolické vlastnosti, vďaka veľmi pomalé dobe trávenia môžu dodávať aminokyseliny po dobu niekoľkých hodín, a chrániť tým svalovú tkanivo pred rozpadom.

 

Vaječný bielok sa vyznačuje vysokou biologickou dostupnosťou, vysokým obsahom BCAA a arginínu, významnou mierou tiež prispieva k produkcii hormónov a budovanie svalovej hmoty.

Zmes tráviacich enzýmov, ktoré rozkladajú potravu v tráviacom trakte, aby sa živiny mohli absorbovať do krvného obehu. Combat dodá v 1 dávke zmes 60 mg tráviacich enzýmov k efektívnej podpore trávenia a vstrebávania obsiahnutých bielkovín; telo nedokáže absorbovať zložky, ktoré v trakte zostanú nerozložené, preto pridanej enzýmy tak zaručujú maximálne využitie všetkých proteínových komponentov výrobku.

Extra dávka glutamínu a BCAA navyše, ako L-leucín, L-izoleucín, L-valín, sú zásadné aminokyseliny pre udržiavanie, obnovu a budovanie svalového tkaniva, stimulujú syntézu bielkovín, a tým pádom svalový rast. Vďaka svojej schopnosti potláčať kortizol dokážu BCAA rovnako spomaľovať katabolické reakcie. L- glutamín je aminokyselina, ktorá posilňuje imunitný systém a napomáha k regenerácii.

 

Proteín Combat a jeho výhody
•kvalitný viaczložkový proteín
•zásobuje svaly bielkovinami až 8 hodín
•obsahuje až 25 g bielkovín v dávke
•obsahuje proteíny s postupným uvolňovaním
•obsahuje tráviaze enzýmy
•podporuje rast svalovej hmoty
•zlepšuje regeneráciu
•vynikajúco chutí

 


Dávkovanie

Zmiešajte 1-2 odmerky s 300 ml vody a pre najoptimálnejšie výsledky užívajte dva až trikrát denne. Pre dosiahnutie krémovej chuti pri príprave namiesto vody využite mlieko.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

 

Nutričné hodnoty (príchuť banán)

1 dávka (33,6 g)


Kalórie 130 kcal
Kalórie z tuku 20 kcal
Tuky 2,5 g
   z toho nasýtené 1,5 g
Cholesterol 110 mg
Sodík 140 mg
Draslík 160 mg
Sacharidy 4 g
   z toho vláknina 1 g
   z toho cukry 2 g
Bielkoviny 25 g
Vápnik 125 mg
Železo 0,45 mg

Combat Powder Proprietary Time Release System 32 g

Mikrofiltrovaná bielkovinová zmes: (Srvátkový koncentrát, srvátkový izolát, srvátkový hydrolyzát, micelárny kazeín, vaječný bielok, L-glutamín, L-leucín, L-valín, L-izoleucín, alanín, lyzín, arginín, glycín, histidín, tyrozín, cystín, metionín, fenylalanín, prolín, serín, kyselina asparágová, treonín, tryptofán

Zmes tráviacich enzýmov: Proteáza, Laktáza

Ďalšie zloženie:

Inulín, prírodné a umelé arómy, chlorid sodný, acesulfám draselný, sukralóza, sójový lecitín, citran draselný..

 


Upozornenie pre alergikov:

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujete v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

 

Produkt bol spracovaný v prístrojoch, kde taktiež mohlo byť spracované mlieko, sója, vajíčka, kôrovce, orechy, arašidy.

 

 

Pridať recenziuPoznámka: Recenzie sú uvedené bez prekladu!

Zlé           Dobré